Ladies' Spectacle frame Kate Spade POLINA-PJPF020 Ø 50 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Kate Spade POLINA-PJPF020 Ø 50 mm and other Kate Spade products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Gender: Lady
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Blue
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 20 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: Ø 50 mm