Ladies' Spectacle frame Porsche Design P8279-57B ø 57 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Spectacle frame Porsche Design P8279-57B ø 57 mm!
  • Gender: Lady
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Grey
  • Material: Plastic
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 13 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 57 mm