Men' Spectacle frame Chopard VCHF53M530568 Grey Ø 53 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Men' Spectacle frame Chopard VCHF53M530568 Grey Ø 53 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Material:
    • Titanium
    • Metal
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Men
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Grey
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 19 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: Ø 53 mm