Spectacle frame Missoni MMI-0043-TN-2TBF016 Black Ø 50 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Spectacle frame Missoni MMI-0043-TN-2TBF016 Black Ø 50 mm and other Missoni products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Type: Spectacle frame
  • Gender: Children's
  • Colour: Black
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: Ø 50 mm