Men' Spectacle frame Dsquared2 DQ5257-052-53 Golden Ø 53 mm
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Men' Spectacle frame Dsquared2 DQ5257-052-53 Golden Ø 53 mm and other Dsquared2 products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Colour: Golden
  • Material: Metal
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 17 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: Ø 53 mm