Men's Sunglasses Chopard SCH156M57L00P Red ø 57 mm
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Men's Sunglasses Chopard SCH156M57L00P Red ø 57 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Includes: Includes the brand's case
  • Type: Men's Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Men
  • Type of lens: Smoked
  • Material:
    • Polycarbonate
    • Acetate
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Red
  • Frame Colour: Red
  • Bridge: 18 mm
  • Legs: 110 mm
  • Lenses: ø 57 mm