Unisex' Spectacle frame Just Cavalli JC0619-056-53
Impuesto incluido. Los gastos de envío se calculan en la pantalla de pago.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
  • Gender: Unisex
  • Legs: 145 mm
  • Bridge: 14 mm
  • Non-prescription glass
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Lenses: Ø 53 mm