Men' Spectacle frame Dsquared2 DQ5057-002-56 Black ø 56 mm
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Men' Spectacle frame Dsquared2 DQ5057-002-56 Black ø 56 mm and other Dsquared2 products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Gender: Men
  • Material: Metal
  • Bridge: 13 mm
  • Legs: 140 mm
  • Non-prescription glass
  • Type:
    • Frame
    • Spectacle frame
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Colour: Black
  • Lenses: ø 56 mm