Ladies' Spectacle frame Just Cavalli JC0686-052-54 ø 54 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Just Cavalli JC0686-052-54 ø 54 mm and other Just Cavalli products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Gender: Lady
  • Legs: 140 mm
  • Bridge: 13 mm
  • Non-prescription glass
  • Colour: Brown
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Lenses: ø 54 mm