Ladies' Spectacle frame Missoni MIS-0017-2M2 ø 54 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Missoni MIS-0017-2M2 ø 54 mm and other Missoni products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Lady
  • Type: Spectacle frame
  • Material: Metal
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 17 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 54 mm