Ladies' Spectacle frame Missoni MMI-0016-DB1 Ø 53 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are thinking of renewing your wardrobe, buy Ladies' Spectacle frame Missoni MMI-0016-DB1 Ø 53 mm and other Missoni products! The best quality at the best price is now within reach!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Lady
  • Type: Spectacle frame
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: Ø 53 mm