Ladies' Spectacle frame Victoria Beckham VB2134-5614040 ø 56 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Spectacle frame Victoria Beckham VB2134-5614040 ø 56 mm!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Lady
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Grey
  • Material: Metal
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 14 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 56 mm