Ladies' Spectacle frame Victoria Beckham VB2631-5414005 ø 54 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Spectacle frame Victoria Beckham VB2631-5414005 ø 54 mm!
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Lady
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Black
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 14 mm
  • Legs: 140 mm
  • Lenses: ø 54 mm