Ladies' Sunglasses Porsche Design P8601-61D Ø 61 mm
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Ladies' Sunglasses Porsche Design P8601-61D Ø 61 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Green
  • Material: Polyamide
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 12 mm
  • Legs: 135 mm
  • Lenses: Ø 61 mm