Unisex' Spectacle frame Just Cavalli JC0685-002-54
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
  • Gender: Unisex
  • Legs: 145 mm
  • Bridge: 15 mm
  • Non-prescription glass
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Lenses: ø 54 mm