Unisex' Spectacle frame Police VK050-49L00M
Skatt inkludert. Shipping calculated at checkout.
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
  • Characteristics: Non-prescription glass
  • Gender: Unisex
  • Type: Spectacle frame
  • Colour: Black
  • Material: Plastic
  • Includes: Includes the brand's case
  • Bridge: 16 mm
  • Legs: 130 mm
  • Lenses: Ø 49 mm