Unisex Sunglasses Guess GU821021E57 ø 57 mm
inkl. MwSt. Versand wird beim Checkout berechnet
Guaranteed Safe Checkout
PRODUCT DISCRIPTION:
If you like to show off the latest in fashion & complements and accessories are vital for your look, don't miss out on Unisex Sunglasses Guess GU821021E57 ø 57 mm! Show off the best brands of sunglasses.
  • Type: Unisex Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Unisex
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Lens material: Polycarbonate
  • Size: 5/16"
  • Colour: White
  • Solar filter: Class 3
  • Legs: 140 mm
  • Bridge: 16 mm
  • Lens Colour: Brown
  • Type of lens: Degraded
  • Material:
    • Resin
    • Injected
  • Lenses: ø 57 mm